Yazılım Alanında Neler Yapıyoruz...
Neler Yapıyoruz
Yazılım bizim işimiz

Firma Olarak Neler Yapıyoruz ?


Firmamız özellikle web tasarımı konusunda hizmet vermektedir. Web sitenizin güncellemeleri aşamasında güvenle başvuracağınız ve yardım alacağınız web uzmanları ile çalışmaktadır. Yaşacağınız her türlü problemde veya isteğinize mutlaka geri dönüş yapılır ve her türlü çözüm oluşturulmaya çalışılmaktadır. Hem müşteri desteği hem memnuniyeti açısından sıfır hata ile çalışan firmamız sizleri Fons Creative Studio uzmanlığıyla tanıştırmaktadır. Ayrıca en yeni web tasarım ve hizmetlerinden de haberdar olmak istiyorsanız site üzerinden e-postanızla üye olabilir ve sitenizin altyapısı için tüm güncel bilgileri takip ederek yardım alabilirsiniz. Peki, bunlar dışında neler yapıyoruz ?

Firmamızın yaptığı ve sizlere sunduğu hizmetler ise şöyledir: Web tasarımı, mobil web tasarım, e-ticaret sitesi, SEO çalışması, Sosyal ağ yönetimi, mobil uygulama, masa üstü yazılım. Neler yapıyoruz sorusunu bir de içeriklerimize bakarak anlatalım. Kurumsal kimliğini tanıtmak ve internet ortamında düzgün bir hizmet verme adına web sayfanızın tasarımı oldukça önemlidir. Bizlerden bu konuda yardım alabilir, hizmetlerimizden yaralanabilirsiniz. Web tasarım işinde yaptığınız işe uygun her türlü kıstas göz önünde bulundurulmaktadır. Site içeriğine uygun renk seçimi ve logonuza uyumu, estetik bakımdan görünümü konusunda en iyi hizmeti vermekteyiz. Şık, yenilikçi ve etkileyici bir web sitesi görünümü arzu ediyorsanız ve rakiplerinizden farklı olmak amacındaysanız firmamız ile iletişime geçip yardım alabilirsiniz. Web tasarımın yanı sıra mobil web tasarımı ile ilgili de hizmet vermekteyiz. Günümüzde birçok sitenin akıllı telefonlara uygun mobil uygulamaları bulunmaktadır. Sitenizi mobil uygulamalara entegresi konusunda firmamıza güvenebilirsiniz. E-ticaret tasarımı ise insanların internet ortamından alışveriş yapmasının artması ile birlikte önem kazanmıştır. E-ticaret sitenizin güncellenmesi veya tasarımı aşamasında her zaman yanınızdayız. SEO çalışması ise web sitenizin tıklanma oranını artırmak ve arama motorlarında ilk sıralara taşıması açısından önem kazanmakta ve firmamız bu konudaki en iyi fırsatı ve uzman kadroyu sizlere sunmaktadır. Uzman kadromuz ile SEO aşamasında sürekli iletişim halinde olarak bilgi alabilir, gelişmeleri izleyebilir ve her türlü şikâyetinize cevap bulabilirsiniz. Herkesin sosyal medya üzerinden paylaşımlarda bulunması ve takip edilmesi teknolojinin gelişmesi ile birlikte hızla yayılmaktadır. Bu noktada sosyal ağ yönetimi ile sizlere hizmet vererek ulaşmak istediğiniz kitleye ulaşmanızı, takipçi toplamanızı, marka ve kurumsallık değeriniz artırmayı amaçlamaktayız. Masa üstü yazılımlarla ise her türlü ihtiyacınızda uzman yazılımcılarımız ile hizmetinizdeyiz.

Neler yapıyoruz dediğimizde bu güne kadar web tasarımdan birçok alana kadar sizlere hizmet verdiğimizi ve bunu müşteri memnuniyetinin yanı sıra kaliteyi de ön planda tutarak yaptığımız inancını sizlere açıklamaya çalıştık. İyi hizmet vermek, sizlere kaliteyi sunmak, hizmet aşamasında her an yanınızda olmak, doğru projeyi oluşturarak hedeflere ulaşmak her zaman ana hedeflerimiz olmuştur. Bizi tercih edin ve sizlerde tecrübeli bir web ajansı ile çalışmanın tadını çıkarın.

E-Posta
Xing
LinkedIn
VK
Share
Twitter
Facebook
WhatsApp

Neler Yapıyoruz ?


içerik hazırlanıyor...

içerik hazırlanıyor...


Anahtar Kelimeler

Güncel Yazılım Teknolojimiz

  • php web tasarım
  • jquery web tasarım
  • html5 web tasarım
  • javascript web tasarım
  • mysql web tasarım
  • php site yaptırmak
  • jquery site yaptırmak
  • html5 site yaptırmak
  • javascript site yaptırmak
  • mysql ile site yaptırmak