Yazılım Ar&GE
Yazılım Ar&GE
Yazılım Ar&GE

Yazılım Ar&GE


Herkesin bildiği üzere bilişim dünyası inanılmaz bir hızla büyüyor. Bu hızla otomotiv sektörü gelişmiş olsaydı, bugün havada uçan, araçtan indiğimizde cebimize ya da çantamıza sığacak kadar küçülebilen araçlar ile geziyor olurduk. Elbette sanal alemde gelişme, bilişimin bir parçası olarak, aynı ivmeyi sürdürüyor. Web sitelerinizi yaparken bir yıl başka ara yüz kullanıyoruz. Bir bakmışsınız seneye başka bir ara yüz ve yazılım kullanılır olmuş. Üstelik her yeni yazılım bir öncekinden daha kullanışlı, daha verimli ve daha etkileşimli. Bu durumda bizler de sizin adınıza en gelişmiş teknolojiyi ve en gelişmiş yazılımları kullanıyoruz. Bunu sağlamak için ise sürekli gelişmeleri takip etmek, müşterilerimizi bilgilendirmek üzere yeni yazılımları araştırmak ve müşterilerimizin web sitelerini yeni ara yüzlere taşımak durumundayız. Bütün bu işleri yürütmek üzere, kurmuş olduğumuz yazılım Ar-Ge birimimizin işi, sadece yeni gelişmeleri takip etmek tabii.

Yazılım Ar-Ge birimimiz sürekli gelişme halinde olan bir birim doğal olarak. Yeni teknolojileri, yazılım versiyonlarını yada yeni yazılımları, yeni teknolojik trendi takip ederek hem yazılım üretim birimimizi hem de gerektiğinde müşterilerimizi bu gelişmelerden haberdar ediyor. Bu iş sanıldığı kadar basit bir iş değil. Yeni bir yazılım öğrenmek, getirdiği ayrıcalıkları keşfetmeye çalışmak ve bu ayrıcalıklardan ilgili herkesin faydalanabilmesi için gereken eğitimleri vermek, oldukça fazla mesai harcanması zorunlu. Birim çalışanlarının yüksek sorumluluk bilinci sayesinde, uzun çalışmalar sonrası çok sağlıklı bilgiler elde ediyor ve müşterilerimizin web sitelerini yeniler iken bu yeni bilgilerden faydalanıyoruz. Web sitelerini yenilediğimiz her müşterimiz, yenileme sonrası sitelerinin daha estetik ve hızlı olduğunu apaçık dile getiriyorlar.

Yazılım Ar-Ge Birimimizde amaç özverili bir şekilde web müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, onlara ulaşmak istedikleri görsel şöleni, görmek istedikleri hız ile sunmaya çalışmaktır. Yine bu çalışmalar sayesinde, müşterilerimizin etkileşimli web siteleri konusunda da çalışmalar yaparak, web sitelerini yaptığımız özel yada tüzel kişilerin, kendi müşterileriyle iletişimini doğrudan, hızlı ve güvenilir şekilde sağlamak için uğraşlarımız her zaman devam etmektedir. Kısacası işimiz Araştırma ve Geliştirmedir aynı zamanda.

E-Posta
Xing
LinkedIn
VK
Share
Twitter
Facebook
WhatsApp

Neler Yapıyoruz ?


içerik hazırlanıyor...

içerik hazırlanıyor...


Anahtar Kelimeler

Güncel Yazılım Teknolojimiz

  • php web tasarım
  • jquery web tasarım
  • html5 web tasarım
  • javascript web tasarım
  • mysql web tasarım
  • php site yaptırmak
  • jquery site yaptırmak
  • html5 site yaptırmak
  • javascript site yaptırmak
  • mysql ile site yaptırmak